Contact

De Fietsersbond Rotterdam+Regio omvat naast afdeling Rotterdam een groot aantal “onder-afdelingen” in gemeenten rond de stad, zoals Albrandswaard, Barendrecht, Ridderkerk, Schiedam, Hoekse Waard, enz. Hier behartigen vrijwilligers van de Fietsersbond de belangen van fietsers en in het bijzonder van haar leden. Voor uw gemeente kunt u contact opnemen met onderstaande contactpersonen.

Bestuur Fietsersbond Rotterdam+Regio: (Update: 25-06-2020 fp)

Leon Erkelens, voorzitter
06-42209507
rotterdam@fietsersbond.nl

Frans Pijnenburg, secretaris
0180-620620
rotterdam@fietsersbond.nl

Beer Pijpker, bestuurslid, fietsdocent
rotterdam@fietsersbond.nl

Dick van Loon, bestuurslid
rotterdam@fietsersbond.nl

Pieter Kuiper, bestuurslid
010-2850748
rotterdam@fietsersbond.nl

Jan Kors, penningmeester
0180 – 622171

Redactie Nieuwsbrief, Fietserskrant, publicaties:
redactie.rotterdam@fietsersbond.nl
Contactpersoon: Victor de Waal

AFDELING ROTTERDAM:

Feijenoord, Charlois, IJsselmonde:
Contactpersoon Leon Erkelens, 06-42209507
rotterdamfeijenoordcharlois@fietsersbond.nl

Prins Alexander:
Dik van Houwelingen, 06-42234145
rotterdamalexander@fietsersbond.nl

Rotterdam Hillegersberg, Schiebroek, Noord,
Pieter Kuiper, 010-2850748
rotterdamhillegersbergschiebroek@fietsersbond.nl

 

REGIO

BAR-gemeenten:
Albrandswaard
:
Jan Laverman, 0180 – 619773
albrandswaard@fietsersbond.nl

Barendrecht:
Jan Laverman, 0180 – 619773
barendrecht@fietsersbond.nl

Ridderkerk:
Jan Laverman, 0180-619773
ridderkerk@fietsersbond.nl

Hoekse Waard:
Hans van der Waal, Puttershoek,
binnenmaas@fietsersbond.nl

Hellevoetsluis:
Paul van den Hoff, 0181-315800
hellevoetsluis@fietsersbond.nl

Hoek van Holland:
Arnout Vreugdenhil
hoekvanholland@fietsersbond.nl

Schiedam:
Jan Laverman, 0180 – 619773
schiedam@fietsersbond.nl