Contact

De Fietsersbond Rotterdam+Regio omvat naast afdeling Rotterdam een groot aantal “onder-afdelingen” in gemeenten rond de stad, zoals Albrandswaard, Barendrecht, Ridderkerk, Krimpen a/d IJssel, Schiedam, Hoekse Waard, enz. Hier behartigen vrijwilligers van de Fietsersbond de belangen van fietsers en in het bijzonder van haar leden. Voor uw gemeente kunt u contact opnemen met onderstaande contactpersonen.

Bestuur Fietsersbond Rotterdam+Regio: (Update: 26-11-2020 fp)
De bestuursleden zijn te bereiken via: rotterdam@fietsersbond.nl

Leon Erkelens, voorzitter
06-42209507

Frans Pijnenburg, secretaris
0180-620620

Beer Pijpker, bestuurslid, fietsdocent

Jan Laverman, bestuurslid, deskundige infrastructuur

Dick van Loon, bestuurslid, contactpersoon MRDH en provincie

Jan Kors, penningmeester
0180 – 622171

Website Fietsersbond Rotterdam+Regio, Facebook, Instagram + Twitter:
Webmasters: Pieter Kuiper 010-2850748 en Frans Pijnenburg  0180-620620
Instagram + Twitter: Leon Erkelens

Redactie Nieuwsbrief, Fietserskrant, publicaties:
redactie.rotterdam@fietsersbond.nl
Contactpersoon: Victor de Waal

AFDELING ROTTERDAM:

Feijenoord, Charlois, IJsselmonde:
Contactpersoon Leon Erkelens, 06-42209507
rotterdamfeijenoordcharlois@fietsersbond.nl

Prins Alexander:
Contactpersoon Dik van Houwelingen, 06-42234145
rotterdamalexander@fietsersbond.nl

Rotterdam Hillegersberg, Schiebroek,
Contactpersoon Pieter Kuiper, 010-2850748
rotterdamhillegersbergschiebroek@fietsersbond.nl

Rotterdam Noord,
Contactpersoon Victor de Waal,
rotterdamnoord@fietsersbond.nl

REGIO

BAR-gemeenten:
Albrandswaard:
Jan Laverman, 0180 – 619773
albrandswaard@fietsersbond.nl

Barendrecht:
Jan Laverman, 0180 – 619773
barendrecht@fietsersbond.nl

Ridderkerk:
Jan Laverman, 0180-619773
ridderkerk@fietsersbond.nl

Krimpen aan de IJssel:
Machiel Kuijt, Krimpen aan de IJssel
Mail

Hoekse Waard:
Hans van der Waal, Puttershoek,
binnenmaas@fietsersbond.nl

Hellevoetsluis:
Paul van den Hoff, 0181-315800
hellevoetsluis@fietsersbond.nl

Hoek van Holland:
Arnout Vreugdenhil
hoekvanholland@fietsersbond.nl

Schiedam:
Jan Laverman, 0180 – 619773
schiedam@fietsersbond.nl