Direct naar inhoud
Rotterdam+Regio

Elektrisch fietsen in de Hoeksche Waard met Doortrappen

Rudolf Kloosterboer
Gepubliceerd op:

Woon je in de Hoeksche Waard, bezit je een elektrische fiets en wil je graag leuke fietstochten maken, sportief bezig zijn en mensen ontmoeten? Dan kun je meedoen met ‘Doortrappen’. Bij Doortrappen fiets je samen, ontmoet je nieuwe mensen en ben je lekker buiten bezig. Je kunt meedoen als deelnemer, maar ook als begeleider. In Puttershoek of Oud-Beijerland.

Wanneer en waar?

De tochten vertrekken om de twee weken: op woensdagochtend (even weken) vanuit The Point in Puttershoek, en op donderdagochtend (oneven weken) vanuit Boezem & Co in Oud-Beijerland. Bijna het hele jaar door, zolang het weer meewerkt.

Een tocht duurt zo’n twee uur en gaat in een rustig tempo. Onderweg is er aandacht voor de omgeving, voor het groepsfietsen en gewoon voor de gezelligheid.

Koffie vooraf

Kom gerust wat eerder voor een gratis kop koffie of thee:

De tochten worden begeleid door enthousiaste vrijwilligers. Je rijdt op je eigen elektrische fiets en aanmelden is niet nodig. Neem wel wat klein geld mee voor een eventueel koffiepunt onderweg.

Zet in je agenda

Op de volgende data kun je meedoen:

Meer informatie is hier te vinden.

Deel deze pagina

Een lijst met artikelen