Webinar veiligheid fietsroutes in Zuid-Holland
Zoom
Op 21 oktober om 19:00 uur organiseren we een speciaal webinar over het recente onderzoek naar de veiligheid van fietsroutes in Nederland, uitgevoerd door de Fietsersbond in samenwerking met Bouwend Nederland. Dit onderzoek heeft aangetoond dat veel fietsroutes nog steeds onveilig zijn, ook in Zuid-Holland.
Waarom deelnemen?
- Resultaten van het onderzoek: Sweco-onderzoeker Hans Drolenga bespreekt de belangrijkste bevindingen, met een focus op Zuid-Holland.
- Vragen stellen: Heb jij vragen over het onderzoek of wil je dieper ingaan op de bevindingen? Dit is je kans om direct je vragen te stellen en meer te weten te komen over de veiligheid van fietsroutes in jouw regio.
- Dieper in de materie: We gaan verder in op de details van het onderzoek, de methodes die zijn gebruikt en de gevolgen voor de toekomst van fietsinfrastructuur.
Dit webinar is open voor alle leden en biedt de gelegenheid om samen met de expert dieper in het onderzoek te duiken. Meld je aan en doe mee aan de discussie over hoe we de fietsinfrastructuur veiliger kunnen maken!
Achtergrond
Een lijst met artikelen
-
Fietsverlichtingsactie Rotterdam-Blaak Fietsverlichtingsactie Rotterdam-Blaak
Ieder jaar organiseert de afdeling verschillende fietsverlichtingsacties in Ridderkerk, Rotterdam en Barendrecht. Voordat de winter aanbreekt, krijgen fietsers de boodschap…
Datum evenement: LocatieBlaak, ter hoogte van de Markthal en Station Blaak, Rotterdam
-
Bestuursvergadering Bestuursvergadering
Bestuursoverleg over lopende zaken en komende acties Iedere laatste maandag van de maand vindt de bestuursvergadering plaats in het Nivon….
Datum evenement: LocatieNIVON Rotterdam
-
Algemene Leden Vergadering Algemene Leden Vergadering
Programma De verdere invulling van het programma volgt nog. Locatie De locatie dit jaar is in De Machinist aan de…
Datum evenement: LocatieDe Machinist
Willem Buytewechstraat 45, Rotterdam