Stichting Fietsbank Voorne-Putten schonk onlangs tien fietsen aan Stichting Spoetnik in Vlaardingen. Die zet zich in voor mensen in Oekraïne.
Stichting Spoetnik biedt al meer dan veertig jaar hulp aan de bevolking van Oekraïne door het inzamelen van kleding, schoenen, slaapzakken, huishoudelijke producten, maar ook generatoren en hulpmiddelen als rolstoelen en scootmobielen.
Elke drie à vier weken organiseert Stichting Spoetnik een transport naar Kiev, vanwaar de goederen verder worden verspreid. De fietsen gaan naar de stad Soemy, in het oosten van Oekraïne, ongeveer tweehonderd kilometer van Kiev.
Volgens Stichting Spoetnik zijn de inwoners daar zeer dankbaar voor de fietsen, die deels ook militair worden ingezet. De organisatie vroeg de Fietsbank of er meer exemplaren kunnen worden geschonken.
(Bron: Groot Hellevoet)
Een lijst met artikelen
-
Over tijd en betrouwbaarheid Over tijd en betrouwbaarheid
Wanneer je lokaal bekend bent zie je het niet, lijkt het… Onlangs fietsten we over de Hordijk, in IJselmonde. Een…
Gepubliceerd op: -
stAPP op de fiets en maak fietsen in Rotterdam en regio nóg leuker stAPP op de fiets en maak fietsen in Rotterdam en regio nóg leuker
Fietsen in Rotterdam en de regiogemeenten wordt nóg leuker. Met de gratis app ‘Da’s zo gefietst’ verdien je punten met…
Gepubliceerd op: -
De provincie als deelfietsersparadijs De provincie als deelfietsersparadijs
Wat is jouw mening over deelfietsen in Zuid-Holland.
Gepubliceerd op: