Contact

De Fietsersbond Rotterdam+Regio omvat naast afdeling Rotterdam een groot aantal afdelingen in gemeenten rond de stad, zoals Albrandswaard, Barendrecht, Ridderkerk, Schiedam, Hoekse Waard, enz. Hier behartigt de Fietsersbond de belangen van fietsers en in het bijzonder van haar leden. Voor uw gemeente kunt u contact opnemen met onderstaande contactpersonen.

Bestuur: (Update: 16-10-2018 fp)

Leon Erkelens, voorzitter a.i.
06-42209507
rotterdam@fietsersbond.nl

Frans Pijnenburg, secretaris
0180-620620
rotterdam@fietsersbond.nl

Beer Pijpker, lid
rotterdam@fietsersbond.nl

Victor de Waal, lid
rotterdamnoord@fietsersbond.nl

Pieter Kuiper, lid
010-2850748
rotterdamhillegersbergschiebroek@fietsersbond.nl

Jan Kors, penningmeester
0180 – 622171

AFDELINGEN

BAR-gemeenten:
Albrandswaard
:
Jan Laverman, 0180 – 619773
albrandswaard@fietsersbond.nl

Barendrecht:
Jan Laverman, 0180 – 619773
barendrecht@fietsersbond.nl

Ridderkerk:
Jan Laverman, 0180-619773
ridderkerk@fietsersbond.nl

Hoekse Waard:
Hans van der Waal, Puttershoek,
binnenmaas@fietsersbond.nl

Feijenoord, Charlois, IJsselmonde:
Leon Erkelens, 06-42209507
rotterdamfeijenoordcharlois@fietsersbond.nl

Hellevoetsluis:
Paul van den Hoff, 0181-315800
hellevoetsluis@fietsersbond.nl

Hillegersberg-Schiebroek
Pieter Kuiper, 010-2850748
rotterdamhillegersbergschiebroek@fietsersbond.nl

Hoek van Holland:
Arnout Vreugdenhil
hoekvanholland@fietsersbond.nl

Noord:
Victor de Waal
rotterdamnoord@fietsersbond.nl

Prins Alexander:
Dik van Houwelingen, 06-42234145
rotterdamalexander@fietsersbond.nl

Schiedam:
Jan Laverman, 0180 – 619773
schiedam@fietsersbond.nl