Bijeenkomst op 24 november 2017

Rotterdams 1e fietscafé

Fietsersbond Rotterdam en regio organiseert lezingen

1e-fietscafe

PRIMEUR, Rotterdams eerste “fietscafé”!

De Fietsersbond wil het fietsen bevorderen, dat is geen nieuws. Daarvoor hebben wij contact met politici en ambtenaren. Maar, we kunnen meer bereiken, wanneer we onze leden (en niet-leden) beter leren kennen. Daarom starten we met iets nieuws, het fietscafé. Eens in de 2 à 3 maanden willen we zo’n gezellig fietscafé organiseren, waarbij we gasten uitnodigen om over een interessant onderwerp te praten. De primeur: vrijdag 24-11-2017.

Rotterdams eerste “fietscafé”!

De Fietsersbond wil het fietsen bevorderen, dat is geen nieuws. Daarvoor hebben wij contact met politici en ambtenaren. Maar, we kunnen meer bereiken, wanneer we onze leden (en niet-leden) beter leren kennen. Daarom starten we met iets nieuws, het fietscafé. Eens in de 2 à 3 maanden willen we zo’n gezellig fietscafé organiseren, waarbij we gasten uitnodigen om over een interessant onderwerp te praten. De primeur: vrijdag 24-11-2017.

Sprekers zijn o.a. Henk van Dillen en Saskia Kluit.
Henk van Dillen verwierf bekendheid, doordat hij op een tweedehands stadsfiets een wereld-reis maakte van Nederland naar Singapore. Hij zal vertellen over deze bijzondere gebeurtenis.
Saskia Kluit, directeur van de landelijke Fietsersbond, zal vertellen over allerlei bijzondere ervaringen, die leden hebben opgedaan tijdens hun contacten met ambtenaren en politici. Iedereen is welkom, leden van de Fietsersbond en niet-leden. Gratis toegang, plus een consumptie.

Waar: in Theater ‘t Kapelletje in de Van der Sluijsstraat 176 te Rotterdam.
De ingang bevindt zich in het straatje tussen de Van der Sluijsstraat en de
Schiekade in de Provenierswijk.
Inloop vanaf 19:00 uur, aanvang om 19:30 uur.

Categorieën

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *